Aster

Er zijn 93 bomen gevonden

Aster Aster dumosus 'Herbstgruss vom Bresserhof'

De Aster dumosus Herbstgruss vom Bressefhof (Aster) is een late zomerbloeier, die maximaal 40 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De Aster heeft vele zachtroze bloemen met een geel hartje. Deze bloemen verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan. Het blad van de Aster dumosus Herbstgruss vom Bresserhof is frisgroen en komt tot 35 cm hoog. De vaste plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze Aster is dat hij winterhard is tot -25 graden Celsius. Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de vaste plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

Op voorraad — levertijd: 15-20 werkdagen — verzending: € 9,95
€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster alpinus 'White Beauty'

De Aster alpinus White Beauty (Aster) is een prachtige, zomerbloeier, die ongeveer 20 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele sneeuwwitte bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks mei en kunnen tot ver in de zomer blijven staan! Het blad van de Aster alpinus White Beauty is frisgroen en komt tot 5-10 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (zeer) zonnige standplaats in goed doorlatende grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,10 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii Winston Churchill

De Aster novi-belgii Winston Churchill (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 80 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele, intens karmijnrode bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii Winston Churchill is frisgroen en komt tot 75 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,70 bij Tuinplant

Aster Aster frikartii 'Wunder von Stfa'

Aster frikartii 'Wunder von Stfa', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 70 cm is de Aster frikartii 'Wunder von Stfa' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster frikartii 'Wunder von Stfa' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Peter Harrison'

De Aster dumosus Peter Harrison (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 40 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele warmroze bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster dumosus Peter Harrison is frisgroen en komt tot 35 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,10 bij Tuinplant

Aster Aster cordifolius 'Ideal'

Aster cordifolius 'Ideal', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 80 cm is de Aster cordifolius 'Ideal' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant helemaal af, maar ieder voorjaar komt hij weer terug. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster cordifolius 'Ideal' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 2,85 bij Tuinplant

Aster Aster lateriflorus 'Prince'

Aster lateriflorus 'Prince', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met roze en rode bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 50 cm is de Aster lateriflorus geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster lateriflorus 'Prince'Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,70 bij Tuinplant

Aster Aster pyrenaeus 'Lutetia'

Aster pyrenaeus 'Lutetia', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden juli tot oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 40 cm is de Aster pyrenaeus 'Lutetia' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster pyrenaeus 'Lutetia' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster frikartii 'Mnch'

De Aster frikartii Mnch (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 50-60 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele paarsblauwe bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks juli en kunnen tot in oktober blijven staan! Het blad van de Aster frikartii Mnch is frisgroen en komt tot 30 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (zeer) zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.en.

€ 3,30 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii 'White Ladies'

De Aster novi-belgii White Ladies (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 90 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele, sneeuwwitte bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii Winston Churchill is frisgroen en komt tot 80 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Lady in Blue'

De Aster dumosus Lady in Blue (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 40 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele lavendelkleurige bloemen met hun gele hartje.. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster dumosus Lady in Blue is frisgroen en komt tot 35 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus Apollo

De Aster dumosus Apollo (Aster) is een late zomerbloeier, die maximaal 30 cm hoog wordt. Hierdoor is de aster geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De vaste plant is vooral geliefd om de vele sneeuwwitte bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks augustus en kunnen tot ver in de herfst blijven staan. Het blad van de Aster dumosus Apollo is frisgroen en komt tot 35 cm hoogte. De Aster gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze vaste plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius. Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de Aster dumosus 'Apollo' ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Jenny'

De Aster dumosus Jenny (Aster) is een late zomerbloeier. De Aster wordt maximaal 40 cm hoog. Hierdoor is de vaste plant geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De Aster dumosus 'Jenny' is vooral geliefd om de vele, intens karmijnroze bloemen. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan. Het blad van de Aster is frisgroen en komt tot 35 cm hoogte. De vaste plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze vaste plant is dat hij winterhard is tot -25 graden Celsius. Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de Aster ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster domusus 'Schneekissen'

Aster domusus 'Schneekissen', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot oktober met witte bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 25 cm is de Aster domusus 'Schneekissen' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster domusus 'Schneekissen' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii 'Marie Ballard'

De Aster novi-belgii Marie Ballard (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 90 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele violetblauwe bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster novi-belgii Marie Ballard is frisgroen en komt tot 80 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster alpinus Happy End

De Aster alpinus Happy End is een populaire Aster om zijn vrolijke roze bloemen in mei en juni. Vlinders komen ook graag op de bloemen af. Verlangt een plekje in de zon of halfschaduw en is zeer geschikt als bodembedekker.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Prof. Anton Kippenberg'

De Aster dumosus Professor Anton Kippenberg (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 40 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele lilakleurige bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster dumosus Professor Anton Kippenberg Pan is frisgroen en komt tot 35 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster amellus 'Blue King'

De Aster amellus Blue King (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 60 cm hoog wordt. De plant is vooral geliefd om de vele blauwpaarse bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks augustus en kunnen tot in oktober blijven staan! Het blad van de Aster amellus Blue King is frisgroen en komt tot 20 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (zeer) zonnige standplaats in vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster cordifolius 'Little Carlow'

Aster cordifolius 'Little Carlow', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 100 cm is de Aster cordifolius 'Little Carlow' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter verliest de plant het blad. In het voorjaar kunt u de plant helemaal terugknippen, zodat de plant weer opnieuw uit gaat lopen. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster cordifolius 'Little Carlow' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 2,70 bij Tuinplant

Herfstaster Aster amellus 'Rosa Erfllung'

De Aster amellus 'Rosa Erfllung' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster amellus 'Rosa Erfllung' heeft een uitbundige bloei in de maanden augustus tot en met oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met mooi roze bloemblad en heeft een geel hart. Het kleine, spitse blad is groen en ruwharig. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 60 cm is de Aster amellus 'Rosa Erfllung' goed toe te passen in elke border. Plaats deze Herfstaster op een zonnige plek in normale tot droge, kalkrijke, doorlatende grond en combineer deze vaste plant eens met Rotsanjer (Dianthus), Zwaardlelie (Iris) en Ganzerik (Potentilla). Voor een goede start aanplanten met aanplantgrond en de grond verrijken met kalkkorrels welke wij aanbieden in onze webshop.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster divaricatus

De Aster divaricatus is een herfstaster met een wolk van witte stervormige bloemetjes. Deze Aster verdraagt droogte en schaduw goed.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,10 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Anneke'

De Aster dumosus Anneke (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 30 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele lilaroze bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks augustus en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster dumosus Anneke is frisgroen en komt tot 25 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een (half)zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Peter Pan'

De Aster dumosus Peter Pan (Aster) is een prachtige, late zomerbloeier, die ongeveer 30 cm hoog wordt. Hierdoor is de plant uitermate geschikt als opvuller voorin de (zomer)border. De plant is vooral geliefd om de vele warmroze bloemen met hun gele hartje. Deze verschijnen omstreeks september en kunnen tot ver in de herfst blijven staan! Het blad van de Aster dumosus Peter Pan is frisgroen en komt tot 25 cm hoogte. De plant gedijt het beste op een zonnige standplaats in goed doorlatende, vochtige grond. Een groot voordeel van deze plant is dat hij winterhard is tot wel -25 graden Celsius! Wat betreft verzorging is het belangrijk dat u de plant ieder voorjaar helemaal terugsnoeit en dat u Tuinplantengrond gebruikt bij het aanplanten.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster ageratoides 'Starshine'

Aster ageratoides 'Starshine', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot november met witte bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 60 cm is de Aster ageratoides 'Starshine' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter verliest de plant al het blad. Het is goed de plant in het voorjaar helemaal terug te knippen, zodat de planten weer opnieuw uit kunnen lopen. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster ageratoides 'Starshine' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 3,30 bij Tuinplant

Aster Aster tongolensis 'Napsbury'

Aster tongolensis 'Napsbury', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden mei en juni met blauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 30 cm is de Aster tongolensis 'Napsbury' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster tongolensis 'Napsbury' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,85 bij Tuinplant

Aster Aster domusus 'Alice Haslam'

Aster domusus 'Alice Haslam', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden augustus tot oktober met rozerode bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 40 cm is de Aster domusus 'Alice Haslam' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster domusus 'Alice Haslam' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii 'Patricia Ballard'

De Aster novi-belgii 'Patricia Ballard' wordt ook wel herfstaster genoemd. Hij bloeit in augustus-oktober met roze bloemen. Staat het liefst in de zon op een voedzame en doorlatende bodem. Na de winter kunt u de plant terugsnoeien en komt hij opnieuw op.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster 'Andenken an Alma Ptschke'

De Aster andenken an alma ptschke bloeit van augustus tot oktober met fel roze/ rode bloemen met een geel hard. Kan maximaal 100 cm hoog worden. Verlangt een zonnige plek en goed doorlatende grond. Leuk te combineren in de siertuin. Aanplanten in Tuinplantengrond.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster ageratoides Asran

De Aster ageratoides Asran heeft een bijzondere uitstraling, met een rijkelijke bloei van zeer licht-lilablauwe bloemetjes. Het is een vrij nieuwe soort met een opvallende groeikracht. Doet het ook goed in de volle schaduw.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster alpinus 'Blue'

De Aster alpinus 'Blue' is een polvormige plant. Hij bloeit in mei-juni met mooie blauwe bloemen met gele hartjes. Kan ook goed in rotstuinen staan. Staat het liefst in de zon of halfzon op een doorlatende bodem. In de winter sterft de plant af en in het voorjaar komt hij weer op. Goed winterhard.

€ 2,10 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii

Aster novi-belgii, ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 120 cm is de Aster novi-belgii geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster novi-belgii Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 2,70 bij Tuinplant

Aster Aster novi-angliae 'Purple Dome'

De Aster novi-angliae 'Purple Dome' is een herfstaster met een zee van lila-paarse bloemetjes in september en oktober. Het blad is groen en opvallend. Deze Aster is goed te combineren met andere planten en woekert niet. Heeft een plekje in de zon nodig.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,55 bij Tuinplant

Alpenaster Aster alpinus 'Dunkle Schne'

Aster alpinus 'Dunkle Schne', ook wel Alpenaster genoemd, bloeit in de maanden mei en juni met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 20 cm is de Aster alpinus 'Dunkle Schne' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster alpinus 'Dunkle Schne' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 2,10 bij Tuinplant

Aster Aster lateriflorus 'Horizontalis'

De aster is een rijk bloeiende plant die goed tot zijn recht komt op zonnige plaatsen. Deze soort heeft heel fijn blad dat al vroeg aan de plant komt en een bijzonder mooie bloeiwijze. Een prachtige najaarsbloeier die vlinders aantrekt.

€ 3,75 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii 'Royal Ruby'

De Aster novi-belgii 'Royal Ruby' wordt ook wel herfstaster genoemd. Hij bloeit in augustus-oktober met rood-roze bloemen. Staat het liefst in de zon op een voedzame en doorlatende bodem. Na de winter kunt u de plant terugsnoeien en komt hij opnieuw op.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster lateriflorus 'Lady in Black'

De aster is een rijk bloeiende plant die goed tot zijn recht komt op zonnige plaatsen. De lady in black heeft prachtig fijn paars-rood blad dat al vroeg in het jaar aan de plant zit! De mooie roze-witte bloemen steken bijzonder mooi af tegen het donkere blad. Trekt vlinders aan!

€ 2,70 bij Tuinplant

Aster Aster amellus Rudolf Goethe

De Aster amellus Rudolf Goethe is een prachtige herfst-bloeier met een ononderbroken bloei van 4 tot 6 weken. De bloemen zijn vrij groot en lavendelblauw van kleur met een geel hart. De plant kan 100 cm hoog worden, dankzij de sterke stengels is ondersteuning niet nodig. Zeer geschikt als snijbloem.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,25 bij Tuinplant

Aster Aster novi-angliae 'Rudelsburg'

De Aster novi-angliae 'Rudelsburg' is een herfstaster met een zee van zalm-roze bloemetjes in september en oktober. Deze Aster is goed te combineren met andere planten en woekert niet. Heeft een plekje in de zon nodig.Bij het planten potgrond gebruiken en de plant helemaal terug knippen na de winter.

€ 2,70 bij Tuinplant

Aster Aster novi-belgii 'Crimson Brocade'

De aster is een rijk bloeiende plant die goed tot zijn recht komt op zonnige plaatsen. Mooie purper-roze bloemen met een oranje-gele hartje. Ook prachtig in bostuinen en trekt vlinders aan!

€ 2,55 bij Tuinplant
SALE

Aster Aster novae angliae 'Purple Dome'

Aster novae angliae 'Purple Dome', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden september en oktober met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 60 cm is de Aster novae angliae 'Purple Dome' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster novae angliae 'Purple Dome' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,55 bij Tuinplant

Grootbladige aster Aster 'Twilight'

Aster 'Twilight', ook wel Grootbladige aster genoemd, bloeit in de maanden juli tot september met paarsblauwe bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 40 cm is de Aster 'Twilight' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de halfschaduw te planten. In de winter sterft de plant af. Knip de plant in het voorjaar helemaal terug, dan loopt deze weer opnieuw uit. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster 'Twilight' Tuinplantengrond te gebruiken.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster ageratoides 'Stardust'

Aster ageratoides 'Stardust', ook wel Aster genoemd, bloeit in de maanden oktober en november met paarse bloemen. De plant is winterhard tot temperaturen van wel -30 graden Celsius! Met de hoogte van 50 cm is de Aster ageratoides 'Stardust' geschikt voor elke tuin. Voor een goede groei en bloei is het goed de plant op een plaats in de zon of in de halfschaduw te planten. In de winter verliest deze plant al het blad. Het is goed de plant in het voorjaar helemaal terug te knippen. Verder is het erg belangrijk bij het aanplanten van de Aster ageratoides 'Stardust' Tuinplantengrond te gebruiken. Tip: de plant is heel goed als snijbloem te gebruiken!

€ 2,25 bij Tuinplant

Astro Nano merveille Mix Aster mengsel

Nano Merveille Mix is een mooie zomeraster in witte, roze en blauwe tinten. Asters komen oorspronkelijk uit China, het is een populaire sierplant in de bloementuin maar het is ook een heel goede snijbloem. Asters kunnen ook in bloembakken geplant worden, maar dan wel zorgen voor een goede drainage.

Levertijd: direct leverbaar — verzending: gratis
€ 2,15 bij Tuinadvies.nl

Alpenaster Aster alpinus

De Aster alpinus is beter bekend als de Alpenaster. De Aster alpinus heeft een uitbundige bloei in de maanden mei en juni. Deze laagblijvende Alpenaster bloeit rijkelijk met mooie paarse bloemetjes met een geel hart. Het kleine blad is spits en groen van kleur. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 20 cm is de Aster alpinus goed toe te passen als bijvoorbeeld bodembedekkende vakbeplanting of als randbeplanting in een border. Plaats deze Alpenaster op een zonnige plek in voedselrijke, doorlatende grond. Combineer deze vaste plant eens met Rotsanjer (Dianthus), Zwaardlelie (Iris) en Ganzerik (Potentilla). Voor een goede start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,10 bij Tuinplant

Herfstaster Aster novae-angliae 'Herbstschnee'

De Aster novae-angliae 'Herbstschnee' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster novae-angliae 'Herbstschnee' heeft een uitbundige bloei in de maanden augustus tot en met oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met sneeuwwit, opvallend bloemblad en heeft een geel hart. Het kleine, spitse blad is lichtgroen en ruwharig. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 130 cm is de Aster novae-angliae 'Herbstschnee' goed achterin de border te plaatsen met lagere vaste planten ervoor. Deze cultivar van de Aster is goed bestand tegen meeldauw. Plaats deze Herfstaster op een plek in de zon of halfschaduw in voedselrijke, matig vochtige waterdoorlatende grond. Voor een goed start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,55 bij Tuinplant

Herfstaster Aster novae-angliae 'Barr's Blue'

De Aster novae-angliae 'Barr's Blue' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster novae-angliae 'Barr's Blue' heeft een uitbundige bloei in de maanden augustus tot en met oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met blauw, opvallend bloemblad en heeft een geel hart. Het kleine, spitse blad is lichtgroen van kleur. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 130 cm is de Aster novae-angliae 'Barr's Blue' goed achterin de border te plaatsen met lagere vaste planten ervoor. Deze cultivar van de Aster is goed bestand tegen meeldauw. Plaats deze Herfstaster op een plek in de zon of halfschaduw in voedselrijke, matig vochtige waterdoorlatende grond. Voor een goed start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster amellus 'Sonora'

De Aster amellus 'Sonora' is beter bekend als de Aster. De Aster amellus 'Sonora' heeft een uitbundige bloei in de maanden augustus tot en met oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Aster bloeit rijkelijk met opvallend paars bloemblad en heeft een geel hart. Het kleine, spitse blad is groen en ruwharig. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 55 cm is de Aster amellus 'Sonora' goed toe te passen in elke border. Plaats deze Aster op een zonnige plek in normale tot droge, kalkrijke, doorlatende grond en combineer deze vaste plant eens met Rotsanjer (Dianthus), Zwaardlelie (Iris) en Ganzerik (Potentilla). Voor een goede start aanplanten met aanplantgrond en de grond verrijken met kalkkorrels welke wij aanbieden in onze webshop.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster 'Samoa'

De Aster 'Samoa' heeft mooie paarsblauwe bloemen met een geel hart. Deze Aster bloeit in de nazomer en de herfst. Van oorsprong is de Aster Samoa een weideplant. Deze Aster houdt van de zon, maar kan ook in de halfschaduw staan. De Aster Samoa is een mooie vaste plant voor in uw border.

€ 2,40 bij Tuinplant

Herfstaster Aster cordifolius 'Silver Spray'

De Aster cordifolius 'Silver Spray' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster cordifolius 'Silver Spray' heeft een uitbundige bloei in de maanden september en oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met wit tot violet roze bloemen wat een bijzondere zilverachtige kleur geeft. Het bloemblad staat los van elkaar en heeft een geel hart in het midden. Op zuurdere grond heeft deze vaste plant de neiging meer roze te kleuren. Deze Herfstaster heeft een bossige groeiwijze met klein, spits blad. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 130 cm is de Aster cordifolius 'Silver Spray' goed achterin de border te plaatsen met lagere vaste planten ervoor. Plaats deze Herfstaster op een plek in de zon of halfschaduw in voedselrijke, matig vochtige waterdoorlatende grond en combineer deze plant met bijvoorbeeld Pimpernel (Sanguisorba), Brandkruid (Phlomis) en Herfstanemoon (Anemone). Voor een goed start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,55 bij Tuinplant

Aster Aster divaricatus 'Beth Chattoo'

De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' is een hele sterke vaste plant. De Aster divaricatus 'Beth Chattoo' heeft donkere stengels met witte stervormige bloemen met een donkergeel hartje. Deze aster wordt wel de Sneeuwsteraster of de Bosaster genoemd en is oorspronkelijk afkomstig uit Noord-Amerika. De Sneeuwsteraster bloeit in de nazomer en herfst en is heel gemakkelijk in onderhoud. Deze vaste plant groeit en bloeit op vrijwel elke plek en kan zich ook gemakkelijk uitbreiden. De Sneeuwsteraster is een mooie vaste plant voor in een natuurlijke tuin.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster (aster dumosus "Anneke") najaarsbloeier - 12 stuks

Levertijd: 2 - 5 werkdagen — verzending: € 5,99
€ 51,60 bij Tuinexpress.nl

Herfstaster Aster ageratoides 'Asmoe'

De Aster ageratoides 'Asmoe' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster ageratoides 'Asmoe' heeft een uitbundige bloei in de maanden augustus tot en met oktober en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met aparte, bleke lila roze bloemen en heeft een groot geel hart. Het kleine blad is spits en donkergroen van kleur. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van maximaal 65 cm is de Aster ageratoides 'Asmoe' goed toe te passen in elke border. Plaats deze Herfstaster op een zonnige plek in voedselrijke, doorlatende grond die voldoende vochtig blijft. Combineer deze vaste plant eens met Pimpernel (Sanguisorba), Brandkruid (Phlomis) en Herfstanemoon (Anemone). Voor een goed start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,25 bij Tuinplant

Herfstaster Aster amellus 'king george'

De Aster amellus 'king george' word ook wel Herfstaster of Kalkaster genoemd. Deze Herfstaster bloeit met blauwe bloemen in de periode van augustus tot september. Deze vaste plant trekt veel bijen en vlinders aan in de tuin. Deze aster soort staat graag op zonnige tot half beschaduwde plek in de border in een lichtvochtige kalkgrond.

€ 3,00 bij Tuinplant

Aster Aster dumosus 'Kristina'

De Aster dumosus 'Kristina' wordt ook wel Kussenaster genoemd. In de zomer vormt deze plant al een mooi groen kussen. En in de nazomer en herfst geeft de Kussen aster vrolijke witte bloemetjes. De blaadjes van de Kussenaster zijn lancetvormig en donkergroen. De Aster dumosus 'Kristina' kan zich langzaam iets uitbreiden. De Kussen aster trekt bijen en vlinders aan. Belangrijk om te zorgen dat deze vaste plant niet te vochtig staat zodat u meeldauw voorkomt.

€ 2,10 bij Tuinplant

Heideaster Aster ericoides 'snowflurry'

De Aster ericoides 'snowflurry' word ook wel Heideaster of sluieraster genoemd. In september tot oktober bloeit deze aster uitbundig met witte bloemetjes die als een wolk over de plant heenliggen. Deze aster staat graag in de zon in een goed doorlatende voedingrijke grond.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster 'Bahamas'

De Aster 'Bahamas' is een mooie opvallende vaste plant. Deze Herftaster heeft roze bloemen welke als snijbloemen te gebruiken zijn. De Aster Bahamas houdt van de zon. De Aster groeit als een laagblijvende pol. Het goed om deze in mei af te knippen om een mooie stevige polvorm te behouden.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster Aster tongolensis 'Wartburgstern'

De Aster tongolensis ''wartburgstern is een mooie vaste plant met violetblauwe bloemen met een oranje hart. De Aster tongolensis ''wartburgstern houdt van de zon maar kan ook in de halfschaduw staan. De Aster tongolensis ''wartburgstern wordt ook wel Vroegzomeraster genoemd. Deze Vroegzomeraster zorgt voor de aantrekking van vlinders en bijen in uw tuin. De bladeren zijn donkergroen en lancetvormig. Deze Aster doet het goed op alle gronden.

€ 2,10 bij Tuinplant

Herfstaster Aster ageratoides 'Ezo Murazaki'

De Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' is beter bekend als de Herfstaster. De Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' heeft een uitbundige bloei in de maanden september tot en met november en geeft uw tuin dus in het najaar een enorme oppepper wat kleur betreft. Deze Herfstaster bloeit rijkelijk met mooie violet paarse bloemetjes en heeft een geel hart. Het kleine, spitse blad is donkergroen en licht gezaagd en de bloemen staan op donkere bloemstelen. Bijen, hommels en vlinders worden aangetrokken door de vele nectar in de bloemen van de Aster. Door zijn hoogte van 60 cm is de Aster ageratoides 'Ezo Murazaki' goed toe te passen in elke border. Plaats deze Herfstaster op een zonnige plek in voedselrijke, doorlatende grond die voldoende vochtig blijft. Combineer deze vaste plant eens met Pimpernel (Sanguisorba), Brandkruid (Phlomis) en Herfstanemoon (Anemone). Voor een goed start aanplanten met aanplantgrond.

€ 2,40 bij Tuinplant

Aster (aster dumosus "Apollo") najaarsbloeier - 12 stuks

€ 51,60 bij Tuinexpress.nl

Aster (aster dumosus "Herbstgruss vom Bresserhof") najaarsbloeier - 12 stuks

€ 51,60 bij Tuinexpress.nl
Filteren

Gerelateerde pagina's

Vaste planten

2755 bomen

Vaste planten Pachysandra

8 bomen

Vaste planten Groenblijvende vaste planten

17 bomen

Vaste planten Verbena

14 bomen

Vaste planten Varens

29 bomen

Vaste planten Koekoeksbloem

9 bomen
Sitemap Blogs
© 2021 — bomenonline.nl — development by Harris Software